Fototapety

Obecnie fototapety są niemal niczym nieograniczone. Wszystko z uwagi na rozwój wykorzystywanej technologii, a także fakt, że przenieść na wykorzystywane materiały można dowolną grafikę, która jest drukowana na zamówienie. To sprawia, że dopasowanie fototapety do wszelkiego rodzaju wnętrz jest zdecydowanie prostsze, a dzięki temu są one coraz chętniej wykorzystywane. Warto jednak przyjrzeć się przygotowanym przez nasz sklep kategoriom tematycznym fototapet, które zostały opracowane na podstawie powtarzających się motywów przewodnich konkretnych grafik. 

Wyświetlanie 1–54 z 1602 wyników

Wyświetlanie 1–54 z 1602 wyników

Fototapety – jakie posiadają tematyki?

Dzięki fototapecie możesz wyróżnić swoje wnętrze i stworzyć niepowtarzalną przestrzeń, która będzie codziennie zachwycać nie tylko domowników, ale również gości. Fototapety podzieliliśmy z uwagi na to, jakie tematy one poruszają, a także co konkretnie przedstawiają. Wśród ogromnej ilości tematów fototapet, na pewno uda Ci się znaleźć tę, która idealnie wkomponuje się w wybraną przez Ciebie przestrzeń. Do wyboru pozostawiamy:

 • 3D;
 • Abstrakcja;
 • Fantasy;
 • Krajobrazy;
 • Las, rośliny i góry;
 • Mapy;
 • Miasta;
 • Motoryzacja;
 • Napisy;
 • Niebo i chmury;
 • Pory roku;
 • Sport;
 • Fototapety z efektem głębi;
 • Zwierzęta.

Pomimo licznych i różnych tematów fototapet, nie trzeba się do nich ograniczać. Wszystko z uwagi na fakt, że istnieje możliwość przeszukania ogromnej bazy obrazów dostępnej w naszym sklepie, za pomocą słowa kluczowego. W ten sposób, można znaleźć obrazy przedstawiające np. “zachód słońca”, “wodospad” itp. Baza grafik dostępna w naszym sklepie ma miliony pozycji, które tylko czekają na to, aby trafić do Waszych domów.

Fototapety nadają się na każdą okazję

Warto pamiętać o tym, że fototapety nie trzeba zakładać jedynie w nowych mieszkaniach, aby zwieńczyć aranżacje świeżo wybudowanego domu lub nowo zakupionego apartamentu. Fototapety to także idealna okazja do tego, aby nieco odświeżyć wystrój w swoim mieszkaniu, postawić kropkę nad “i” przy remoncie itp. Bez względu na to, czy dotyczy to kuchni, sypialni, salonu, przedpokoju, czy też pokoju dziecka. Fototapety o odpowiedniej tematyce pozwolą zaaranżować każde pomieszczenie osobno, a także utrzymać w jednym motywie przewodnim całe mieszkanie.

Coraz częściej można się także spotkać z różną tematyką fototapet w przestrzeniach firmowych. Fototapeta w biurze, w poczekalni, recepcji, pokoju socjalnym, sali konferencyjnej to tylko najbardziej oczywiste przykłady. Natomiast dzięki fototapetom można pożegnać oczywistości i wyjść na przeciw nietuzinkowości w aranżacji rozmaitych wnętrz.

Jak dopasować fototapetę do swojego wnętrza?

Wiele osób martwi się nad tym, że nie uda się znaleźć idealnej fototapety do danego wnętrza. Jednak warto pamiętać, że poza wielomilionową galerią gotowych grafik w naszym sklepie, można także wykorzystać własne zdjęcia, które tylko podkreślą wyjątkowość danej aranżacji. Co więcej, właśnie ułożenie tematyczne w naszym sklepie pomoże w poszukiwaniu idealnego wzoru, który świetnie sprawdzi się w dowolnym pomieszczaniu, gdzie uznasz fototapetę za stosowaną.

Ponadto, zdajemy sobie sprawę, że każde mieszkanie jest zupełnie inne, dlatego właśnie w naszym sklepie możesz wybrać dowolny rozmiar wybranej przez Ciebie fototapety. Bez względu na to, na jaki materiał się zdecydujesz oraz jaki wzór wybierzesz, będziesz mógł wybrać spośród gotowych szablonów wymiarów, a także podać własne z dokładnością do centymetra. Pamiętając również o tym, że oferujemy dowolność w wyborze grafiki (możliwość wgrania własnego zdjęcia) sprawia to, że bez żadnego problemu dopasujesz wybraną przez siebie fototapetę do własnego wnętrza.

Nic nie ogranicza fototapet – nawet ich tematyka

Warto to wyraźnie podkreślić, że fototapety praktycznie nie mają ograniczeń, a dzięki temu także one same niczego nie ograniczają, a wręcz wiele umożliwiają. Bez względu na ich tematykę, w naszym sklepie podzieliliśmy fototapety także na inne kategorie, które pozwolą dopasować wymarzony wzór do dowolnie wybranego przez Ciebie pomieszczenia.

Bez względu na to czy planujesz aranżację nowo wybudowanej przestrzeni, czy też remont własnego mieszkania – fototapety tematyczne świetnie sprawdzą się do podkreślenia charakteru wybranego wnętrza. Co więcej, fototapety to także świetny sposób na to, aby małym kosztem, kompletnie odmienić wybraną przestrzeń. Po prostu już teraz przejrzyj naszą wielomilionową galerię grafik i sam się o tym przekonaj.