Boho Fototapety

Styl boho to bez wątpienia jeden z najmodniejszych stylów w ostatnim czasie. Nie tylko w aranżacji wnętrz, ale także w innych dziedzinach. Jego cechami charakterystycznymi są bez wątpienia stonowana kolorystyka, która nadaje odpowiedniego stopnia elegancji, a także profesjonalizmu. To oczywiście świetnie komponuje się z różnego rodzaju materiałami naturalnymi, które są także wykorzystywane przy stylu skandynawskim oraz japońskim. 

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Co więcej ze stylem boho będą się lubiły także wszelkiego rodzaju motywy roślinne, zwierzęce oraz ogólniej przyrodnicze. Brzmi jak fantastyczna kompozycja dla Ciebie? A co jeśli to wszystko może znaleźć się teraz na Twojej ścianie? Właśnie tak – dzięki fototapetom boho w naszym sklepie, możesz nadać swojemu wnętrzu innego wymiaru klasy. Bez względu na to, czy szukasz fototapety w stylu boho do swojego biura, salonu, sypialni, czy też jakiejkolwiek innej przestrzeni, warto rozważyć tę opcję. Już teraz zapoznaj się z pięknymi kompozycjami, utrzymanymi w tej stylistyce i jeszcze bardziej zbliż się do świata mody.

Boho na ścianie – sposób na wspaniałą fototapetę

Styl boho bez wątpienia jest jednym z najbardziej popularnych i chętnie wybieranych stylów w świecie mody w ogóle, nie tylko na potrzeby aranżacji wnętrz. Jego klasa pozwala wyeksponować z danej przestrzeni to, co w niej najcenniejsze, a całe pomieszczenie z tzw. marszu, staje się jeszcze bardziej stylowe. Nic zatem dziwnego, że w przypadku fototapet, również jest on chętnie stosowany na potrzeby wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Warto przy tym pamiętać, że fototapety utrzymane w stylu boho, nie będą charakteryzowały się nudą.

Fototapety boho to także wszelkiego rodzaju motywy przyrodnicze. Nie będzie brakowało aspektów zwierzęcych, czy też kwiatowych oraz innych roślin. Z kolei z uwagi na popularność samych motywów przyrodniczych, połączenie ich z trendem w postaci boho, może dać niesamowity efekt, który zostanie zapamiętany na długo, nawet jeśli np. Twój salon nie jest utrzymany w tej stylistyce. Uniwersalizm oraz klasa stylu boho to jego niewątpliwe atuty, które sprawiają, że naprawdę warto się im bliżej przyjrzeć.

Jakie są popularne fototapety boho?

Styl boho bez wątpienia przekonał już do siebie całe rzesze osób, a już za chwilę możesz do nich dołączyć. Szczególnie inspirujące oraz przekonujące mogą okazać się najbardziej popularne rozwiązania, które są wykorzystywane na potrzeby aranżacji wnętrz w stylu boho. Oczywiście fototapety znane są ze swoich szerokich możliwości personalizacyjnych i nie inaczej będzie w przypadku fototapet boho. Jednak warto przyjrzeć się temu, co najczęściej urzeka osoby szukające wzory w tej stylistyce.

  • Motywy roślinne – fototapety boho często będą prezentowały różnego rodzaju kwiaty lub inne rośliny. Od palm po zboża, czy też słoneczniki. Utrzymanie ich w odpowiedniej stylistyce oraz kolorystyce, pozwolą stworzyć zapadającą w pamięć kompozycję, która będzie umilała każdą spędzoną chwilę w danym pokoju. Co więcej, z uwagi na swój modny oraz pełen klasy wygląd, fototapety w stylu boho z motywem roślinnym świetnie sprawdzą się w salonach, gdzie podejmuje się swoich gości.
  • Motywy zwierzęce – zwierzęta i ich obecność na fototapetach to bardzo cenione połączenie, które urzeka coraz więcej osób. W połączeniu ze stylem boho można uzyskać niecodzienne i przepiękne kompozycje, które świetnie sprawdzą się w salonach, sypialniach, przedpokojach, czy nawet biurach. W naszym sklepie jest wiele rozmaitych fototapet boho, które podkreślają możliwości tego stylu i pozwolą odmienić absolutnie każde wnętrze, przy niezbyt wygórowanej cenie.
  • Abstrakcja i geometria – styl boho uwielbia kształty, które w stonowanych barwach charakterystycznych dla tego rodzaju stylizacji, zapewniają niesamowite kompozycje. Trójkąty, prostokąty, a także dużo bardziej odważne kształty oraz abstrakcyjne “nie kształty”, pozwalają puścić wodzę fantazji. Przy odpowiednich barwach, idealnie wpasują się do Twojego salonu czy też sypialni. Co więcej, przy nieco bardziej wyrazistych kolorach, styl boho będzie także idealny do pokojów dziecięcych i młodzieżowych.

To tylko pokazuje jak różny, a jednocześnie dający te same korzyści, może być styl boho. Jest to także bez wątpienia jeden z powodów jego popularności. Co więcej, stonowane barwy pozwalają zachować spokój, harmonię, a także umożliwiają wyciszenie po miejskim zgiełku. Stworzenie sobie własnego azylu w mieszkaniu lub w domu jest na wagę złota, szczególnie w czasach gdy tak wiele mówi się o przebodźcowaniu itp.

Fototapety boho sprawdzą się we wszystkich pomieszczeniach

Bez względu na to, do jakiego pomieszczenia szukasz swojej fototapety, warto rozważyć te, które są utrzymane właśnie w stylu boho. Swego rodzaju prostota, klasa, a także uniwersalizm tego stylu, pozwala na dość swobodne lawirowanie pomiędzy poszczególnymi dodatkami wnętrzarskimi, a także dopasowaniem ich do nowych lub już używanych mebli we wszystkich pomieszczeniach. Potrzebne są przykłady? Nie ma żadnego problemu.

W łazience z uwagi na utrzymanie ich najczęściej w jasnych odcieniach, można wykorzystać lekkie motywy roślinne, które będą utrzymane np. w bieli, szarości, beżu itp. Natomiast w salonie można postawić na nieco bardziej odważne kolory, których stonowanie w stylu boho pozwoli utrzymać odpowiednią klasę i wizytowy charakter miejsca. Ograniczeń w tym przypadku praktycznie nie ma, a jedynymi jakie mogą się pojawić to już istniejące aranżacje wnętrz, do których warto dopasować fototapetę boho.