Krajobrazy Fototapety

Każdy czasami ma momenty, w których marzy aby znaleźć się w zupełnie innym miejscu, które pozwoliłoby zapomnieć o sprawach doczesnych. Niestety w zdecydowanej większości przypadków jest to niemożliwe, to nie oznacza to, że nie można nic w tej sprawie zrobić. Fototapety przedstawiające najróżniejsze krajobrazy, pozwolą dać Ci namiastkę tego, o czym tak bardzo marzysz. Bez względu na to, czy marzą Ci się góry, lasy, morza, oceany, piaszczyste plaże, lazurowa woda, czy też wodospady, to wszystko może znaleźć się na Twojej ścianie.

Wyświetlanie 1–54 z 251 wyników

Wyświetlanie 1–54 z 251 wyników

Fototapety krajobrazy stanowią znaczną część wszystkich grafik, jakie można znaleźć w naszym sklepie. Jednak warto pamiętać, że jeśli sam przeżyłeś podróż do miejsca, którego nigdy nie chciałbyś zapomnieć, a wręcz przeciwnie – codziennie podziwiać, możesz to zrobić. W naszym sklepie zamówisz fototapetę z własnego zdjęcia. Jest to świetna okazja, aby utrwalić na ścianie np. wykonane przez siebie zdjęcie krajobrazu z wakacyjnej wycieczki itp. Taki widok na pewno umili każdy dzień Tobie, domownikom, a także gościom odwiedzającym Cię w domowym zaciszu. Możliwości jest dużo, a tylko Ty decydujesz jaki krajobraz na fototapecie, znajdzie się na Twojej ścianie.

Fototapety z krajobrazami z całego świata

Wybierając krajobraz na fototapetę do własnego wnętrza, przejrzyj przygotowane przez nasz zespół propozycje. Wybierzesz się w niezapomnianą podróż po całym świecie i jego najpiękniejszych zakamarkach, które tylko czekają na to, aby znaleźć się na Twojej ścianie, bez względu na to w jakim pomieszczeniu. Możesz podziwiać najpiękniejsze krajobrazy w przedpokoju, salonie, kuchni, łazience, sypialni, a nawet biurze. To gdzie zamieścisz swoją fototapetę, zależy tylko od Ciebie, a pozwalają na to m.in. materiały z których są one wykonywane.

Wybierając np. specjalny materiał z dodatkową warstwą ochronną wykonaną z laminatu, możesz zamieścić przepiękny krajobraz np. w kuchni lub łazience, nie martwiąc się o to, czy nie zniszczy się ona przy wycieraniu tłustych plam lub pod wpływem wilgoci. To powoduje, że możesz podziwiać dowolny zakątek świata ze wszystkich miejsc w Twoim domu. Wspaniałe krajobrazy na fototapecie świetnie sprawdzą się np. w łazience, gdzie podczas kąpieli, wspaniałe pejzaże pozwolą jeszcze bardziej się zrelaksować.

Fototapety – krajobrazy 3D

Fototapety 3D w ostatnim czasie są szczególnie popularne. W związku z tym jest dostępnych coraz więcej różnych pozycji, wzorów, a w tym także krajobrazów. Wśród tego typu fototapet jest naprawdę bogaty wybór wszelkiego rodzaju zapierających dech w piersiach widoków. Od panoram najpiękniejszych miast na świecie, po spokojne górsko-leśne krajobrazy, polany, najwspanialsze budowle, wodospady, czy też inne pomniki przyrody. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki i może się znaleźć także na ścianie w Twoim mieszkaniu lub biurze!

Poza pięknym widokom, dzięki fototapetom z krajobrazami 3D zyskuje się także jedną bardzo istotną rzecz. W zależności od przestrzeni, w której znajdzie się fototapeta – dzięki efektowi trójwymiaru może ona optycznie powiększyć daną przestrzeń. Z tego powodu najczęściej można się spotkać z tego rodzaju fototapetami np. w niewielkich salonach, łazienkach, przedpokojach, poczekalniach, biurach itp. Jest to idealny sposób na nieoczywistą i piękną aranżację wnętrza, która będzie zachwycać swoim widokiem przez długie lata.

Fototapeta z krajobrazem w widoku z okna

Coraz popularniejszym rozwiązaniem w przypadku fototapet jest wykorzystanie perspektywy i utworzenie tzw. widoku z okna. Jest to szczególnie częste rozwiązanie przy wszelkiego rodzaju stylizacjach rodem z basenu Morza Śródziemnego. Najbardziej są cenione te widoki z okna, które utrwalają na ścianie wąskie uliczki z Włoch, Grecji, Hiszpanii itp. Jednak cenione są także te krajobrazy, które na fototapecie pozwolą także uwiecznić kawałek morza, plaży itp.

Jest to świetne dopełnienie np. całego salonu, w którym spotkać się można z motywem marynistycznym, roślinami z krajów Morza Śródziemnego i wszelkiego rodzaju innymi dodatkami utrzymanymi w tej stylistyce. Nic dziwnego, że jest to coraz bardziej popularny trend wnętrzarski, skoro właśnie tego rodzaju destynacje wakacyjne pokochaliśmy i każdego roku w tamtym kierunku Europy, udaje się miliony turystów. To także świetny sposób na stworzenie bardziej indywidualnej stylizacji pomieszczenia.

Krajobraz na fototapecie z własnego zdjęcia

Gdyby udostępniona przez nasz sklep wielomilionowa galeria zdjęć, obrazów i grafik nie okazała się wystarczająca lub gdy chciałbyś, aby Twoje wnętrze nabrało wyjątkowego i indywidualnego charakteru – warto skorzystać z możliwości zamówienia fototapety z własnego zdjęcia. Wybierając się na wycieczkę w malownicze miejsca, warto wyobrazić sobie jak konkretne krajobrazy będą się prezentować np. na Twojej ścianie. Wystarczy zrobić zdjęcie telefonem lub aparatem, a malowniczy krajobraz może znaleźć się np. w Twojej łazience i przez wiele lat umilać spędzany w niej czas.

Jest to także świetny sposób na wykorzystanie najpiękniejszego zdjęcia z własnej galerii lub upamiętnienie wyjątkowej chwili w swoim życiu. Z uwagi na wartość sentymentalną, taka stylizacja wnętrza będzie najbardziej wartościowa i nigdy się nie znudzi, ani Tobie, ani domownikom, a goście odwiedzający Twoje mieszkanie/dom/biuro, nie będą mniej zachwyceni od Ciebie.