Twój koszyk
Kontakt z nami:   506 703 009

-20% na WSZYSTKO! Kod: RABAT20 + DARMOWA DOSTAWA DZIŚ!⏳

Fototapeta Góry We Mgle

Jak udekorować ścianę w salonie? [Inspiracje]

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ogromne znaczenie ma odpowiednia aranżacja wnętrz. To czym się otaczamy ma duży wpływ na nasze odczucia, emocje itp. Zatem poszczególne pomieszczenia, powinny być odpowiednio zaaranżowane w taki sposób, aby oddawały charakter miejsca i nawiązywały do jego przeznaczenia. Tym sposobem w sypialni warto postawić na prywatne, a wręcz intymne dekoracje, a zupełnie inaczej będzie wyglądała aranżacja przestrzeni biurowej, która będzie miała motywować do działania itp. 

To jak będzie wyglądało dane pomieszczenie i jakie emocje będzie wywoływać, zależy tylko od Ciebie, a jak wiadomo detale mogą zrobić ogromną różnicę w każdym przypadku. Z tego względu warto przyjrzeć się m.in. dodatkom aranżacji wnętrz na ścianę, czyli fototapetom, tapetom, obrazom oraz plakatom, aby Twoje sciany nabrały blasku i lepszej estetyki niż dotychczas. Zapoznaj się zatem dokładniej z poszczególnymi produktami z naszego sklepu, aby Twoje wnętrza dysponowały nie tylko monotonnymi już farbami na ścianach, ale zyskały znacznie więcej.

Jedna, główna dekoracja ściany? Fototapeta sprawdzi się idealnie!

Fototapety sprawdzają się świetnie we wszystkich pomieszczeniach oraz przy wykorzystaniu wszelkiego rodzaju stylów aranżacji wnętrz. Bez względu na to, do jakiego pomieszczenia poszukujesz dekoracji na swoje ściany oraz tego w jakim stylu utrzymane jest dane wnętrze, jeśli szukasz jednej, odpowiednio dużej dekoracji na ścianę – fototapeta jest tym czego szukasz. 

Wielomilionowa liczba wzorów oraz grafik, a także możliwość wydruku z własnego zdjęcia sprawia, że fototapetę bez problemu dopasujesz do swoich wnętrz. Co więcej, otrzymujesz także absolutną dowolność w wyborze rozmiaru wydrukowanej dla Ciebie fototapety, a dzięki temu dopasujesz ją do swoich pomieszczeń, bez względu na to jak wielką lub małą powierzchnię ściany chcesz przeznaczyć na ten cel.

Fototapeta przedstawiająca przepiękny i tajemniczy krajobraz górski, utrzymany w nieco chłodniejszych barwach z efektem głębi świetnie sprawdzi się w stylu skandynawskim. Natomiast wszelkiego rodzaju motywy morskie (marynistyczne) świetnie odnajdą się w bardziej egzotycznych klimatach i mogą przypominać Ci o letnich wakacjach nawet w najmroźniejsze zimowe wieczory. Możliwości jest naprawdę wiele i na pewno znajdziesz coś dla swoich ścian!

Tapety na ścianę wciąż są w modzie!

Tapetę można nazwać starszą siostrą fototapety. Chociaż wiele osób utożsamia same tapety na ścianę, z tymi które były najbardziej popularne w latach PRL-u, to obecnie ich wzory są po prostu dużo bardziej różnorodne i nowoczesne. Oczywiście nie brakuje także tych, które są stylizowane na tapety z minionej epoki. Co więcej, tapety w stylu retro lub vintage są w ostatnim czasie jednymi z popularniejszych dekoracji ściennych!

Tapety na ścianę także świetnie sprawdzają się w przeróżnych stylach aranżacji wnętrz oraz pomieszczeniach z uwagi na swoje bogactwo wzorów. Bez względu na to, czy chcesz udekorować swój salon, sypialnię, przedpokój, biuro, gabinet, czy też poczekalnie, tapeta może być idealną alternatywą dla monotonnych czasami klasycznych farb. Nie tylko wprowadzisz do swoich wnętrz większą różnorodność, ale także postawisz na modne wzory, które będą przez lata cieszyły Twoją duszę i oczy.

Co zamiast tapet i fototapet? Wybierz najmodniejsze obrazy!

Jeśli z jakiś powodów fototapety lub tapety na ścianę nie sprawdzą się na potrzeby Twoich wnętrz, nie warto rezygnować z dekoracji ścian w swoich przestrzeniach. Pełnią one bardzo wiele ważnych funkcji, a samych propozycji jest znacznie więcej i wciąż możesz wnieść do swojego mieszkania lub biura styl, modę, estetykę oraz różnorodność! Wybierz obrazy na płótnie jeśli chcesz w ciekawy sposób udekorować swoje ściany! Obrazy to tak naprawdę bardzo wiele możliwości. 

Chociaż najczęściej są one kojarzone z jednym płótnem i określonym wzorem, to w naszym sklepie są dostępne także obrazy wieloczęściowe, które świetnie sprawdzą się na większej powierzchni i mogą wprawiać w zachwyt swoją nieoczywistością i elegancją. Przeróżne style, a także wymiary płótna sprawiają, że bez problemu można znaleźć coś dla siebie. Chcesz aby obraz przypominał rękodzieło prawdziwego mistrza malarstwa? W takim razie przyjrzyj się reprodukcją wielkich mistrzów, a na pewno się nie zawiedziesz i wykorzystasz chociaż odrobinę ich talentu i kunsztu na potrzeby własnych pomieszczeń.

Plakaty jako alternatywa dla obrazów

Plakaty to kolejna pozycja, która cieszy się rosnącą popularnością w przypadku dekoracji ściennych. Z samymi plakatami można się spotkać już na każdym kroku, zatem dlaczego nie miałyby się one znaleźć także w Twoim mieszkaniu? Oczywiście odpowiednio wyszukane, zarówno pod kątem stylistyki, jak i kolorów, czy też samych wzorów, których w naszym sklepie jest po prostu dostatek. Jako forma dekoracji ściennej, plakat świetnie sprawdza się w ramach lub antyramach, które odpowiednio podkreślają jego walory estetyczne. 

Niewielkie ramki sprawdzą się lepiej w przypadku mniejszych plakatów, tych najbardziej popularnych rozmiarach, jak np. 30 x 40, 30 x 50 itp. Natomiast w przypadku większych formatów (np. 70 x 100) lepiej zdecydować się właśnie na antyramę. Plakaty to także ciekawy sposób, aby eksperymentować także  z ich liczbą.  W przypadku większych formatów, lepiej zdecydować się na jeden, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na kilka mniejszych plakatów, które będą świetnie komponowały się w aranżację dowolnej przestrzeni.