Owoce

Szukasz sposobu na udekorowanie swojego mieszkania, a dokładniej ścian i szukasz ciekawych obrazów na płótnie, które ostatnio są po prostu jednymi z trendów wnętrzarskich? Obrazy z owocami mogą Ci pomóc w osiągnięciu Twojego celu, szczególnie gdy rozważasz wykorzystanie ich na potrzeby aranżacji kuchni lub jadalni. Tam w naturalny sposób będą idealnie komponować się bez względu na wykorzystany styl aranżacji, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je także na potrzeby salonu, przedpokoju, czy też sypialni. Owoce to prawdziwa bomba witamin i minerałów, a zatem wszędzie są mile widziane!

Wyświetlanie 1–54 z 55 wyników

Wyświetlanie 1–54 z 55 wyników

Martwa natura w malarstwie jest wykorzystywana przez artystów od niepamiętnych czasów. Chociaż obrazy na płótnie jeszcze jakiś czas temu były luksusem, na który mało kto mógł sobie pozwolić to obecnie dzięki zaawansowanym technologiom druku jest to dużo bardziej przystępne. Stąd też coraz chętniej decydujemy się dekorować swoje mieszkania m.in. obrazami na płótnie, a martwa natura w postaci m.in. owoców, to świetny pomysł, aby dodać trochę sztuki do swojego mieszkania. Co więcej, obrazy z owocami bez problemu dopasujesz do przeróżnych stylów aranżacji wnętrz.

Obrazy z owocami nie tylko do kuchni i jadalni

Kuchnia i jadalnia to pomieszczenia w domu, które wprost kojarzą się z jedzeniem, a zatem obrazy z owocami bez zastanowienia możemy łączyć właśnie z nimi. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby część kolorytu owoców na obrazie, przenieść także do salonu, przedpokoju, czy sypialni. Wśród tego rodzaju dekoracji ściennych mamy naprawdę dość duży wybór, a tym samym dużo możliwości. 

Obrazy stylizowane na ręcznie malowane, utrzymywane w chłodnych lub ciepłych kolorach, czy nawet szkice i inne formy czarno-białego obrazu. To wszystko powoduje, że obrazy z owocami odnajdą się nawet w nowoczesnych przestrzeniach o industrialnym, czy też minimalistycznym charakterze. Wszystko zależy od tego, na jaki obraz z owocami się zdecydujemy.

Smacznie wyglądające i przypominające o zdrowiu obrazy z owocami

Obrazy na płótnie mogą pełnić przeróżne rolę w aranżacji wnętrz i nie muszą ograniczać się tylko do dekoracji ścian w danym pomieszczeniu. Obrazy z owocami to świetny pomysł na swego rodzaju codzienne przypominanie o tym, jak ważne jest zdrowe jedzenie, a co za tym idzie – codzienna porcja witamin i minerałów. Mogą stanowić także zachętę do zmiany stylu życia, czy też go podkreślać, gdy już kierujemy się zdrowiem w naszym życiu. 

Bez względu na to, jaką rolę przewidzisz dla apetycznie wyglądających owoców na obrazie ściennym, na pewno ją spełnią z oczekiwaną elegancją i swoistą prostotą. Owoce są w końcu jednymi z najprostszych (a jednocześnie najbardziej zdrowych) przekąsek, jakie możemy w prosty sposób włączyć do swojej diety. Nie inaczej jest w przypadku aranżacji wnętrz, gdzie bez większego wysiłku, z pewnością uda Ci się je umieścić na swoich ścianach w dowolnie wybranym pomieszczeniu. Niech Twoje mieszkanie stanie się po prostu przytulniejsze!