Nowy Jork

Nowy Jork to bez wątpienia nie tylko jedno z najbardziej rozpoznawalnych miast świata, ale także jedno z największych. Amerykańska metropolia jest znana na całym świecie z różnych względów, jednak z pewnością na jej rozpoznawalność wpłynęło mnóstwo filmów oraz powieści, których akcja toczy się właśnie w Nowym Yorku. Wystarczy także wspomnieć o tym, że to właśnie w NY mieści się równie popularna Wall Street, która jest z pozoru spokojną ulicą, ale jej nazywa używa się m.in. w kontekście biznesowym, ponieważ to tam znajduje się nowojorska Giełda Papierów Wartościowych. Nic zatem dziwnego, że tak popularne miasto jak Nowy Jork, stało się także tematem mnóstwa obrazów na płótnie.

Wyświetlanie 1–54 z 143 wyników

Wyświetlanie 1–54 z 143 wyników

Obrazy z Nowym Jorkiem w roli głównej to zbiór rozmaitych grafik, które przedstawiają m.in. najbardziej popularne symbole tej ogromnej metropolii, których oczywiście nie brakuje. Brooklyn i Most Brookliński, Manhattan, Times Square, Central park, czy wspomniana wcześniej Wall Street, to tylko niektóre ze wspomnianych symboli, które z pewnością rozpoznasz. Wyjątkowo wyglądające w realnym świecie, robią równie duże wrażenie na obrazach na płótnie związanych z Nowym Jorkiem. Warto wykorzystać ich wyjątkowość i piękno na potrzeby aranżacji własnych wnętrz!

Obrazy na płótnie – nowojorska panorama

Magia i popularność Nowego Jorku sprawiają, że jego panoramę także można rozpoznać bez większego problemu, w przeróżnych wydaniach. Widok z jednego z najwyższych wieżowców, czy też ujęcie panoramy z drugiej strony miasta – jako duże miasto, Nowy Jork dostarcza wielu różnych ujęć panoramicznych, a wszystkie z nich zapierają dech w piersiach i są po prostu piękne. Stąd też wiele z grafik przedstawiających Nowy York to właśnie panoramy, które są przedstawiane w przeróżny sposób także na samych płótnach.

Czarno–białe fotografie, stylizowane na ręcznie malowane obrazy, czy też zdjęcia utrzymane w kolorze sepii. Możliwości jest naprawdę wiele, a to przekłada się na inny rodzaj możliwości, a konkretniej dopasowania obrazów z Nowym Jorkiem w roli głównej do przeróżnych stylów aranżacji wnętrz. Na pewno znajdziesz jakiś obraz, który szczególnie przypadnie Ci do gustu oraz wpasuje się do wystroju w Twoim domu.

Symbole Nowego Jorku na obrazach na płótnie

O symbolach Nowego Jorku można powiedzieć wiele, jednak bez wątpienia wszystkie z nich są po prostu rozpoznawalne na całym świecie i z pewnością rozpoznasz je także Ty. Co więcej w przypadku ich obecności na obrazach na płótnie związanych z Nowym Jorkiem, jest to sposób na uzyskanie modnej, ciekawej, a w pewnych przypadkach także monumentalnej dekoracji ściennej, która będzie idealnym zwieńczeniem nowoczesnych wnętrz. 

To sprawia, że obrazy z symbolami Nowego Jorku to idealny pomysł na główną dekorację w danym pomieszczeniu. Co za tym idzie? Warto rozważyć wykorzystanie obrazów częściowych na tę potrzebę, np. pięcioczęściowego obrazu z panormą Mostu Brooklińskiego, w połączeniu z zachodem słońca, na pewno spisze się w tej roli idealnie. To pomysł na przepiękne zwieńczenie aranżacji m.in. w salonie lub większych rozmiarów przedpokoju, gdzie obraz taki jak ten, będzie mógł być chociaż przez chwilę podziwiany każdego dnia.