Paryż

Paryż jest nie tylko przepięknym miastem, ale także jednym z największych na świecie oraz najbardziej rozpoznawalnych. Bez wątpienia wielką zasługą w osiągnięciu tego poziomu może się poszczycić Wieża Eiffla, która jest symbolem tego miasta, a także przez wiele osób uważana za symbol Francji, czy nawet całej Europy. Jednak Paryż jest wyjątkowym miastem nie tylko z uwagi na charakterystyczną wieżę. Ma on wiele monumentalnych symboli i od wieków jest wyjątkowo doceniany m.in. przez rozmaitych artystów, a w tym także malarzy, czy też fotografów. Miało to bezpośredni wpływ na liczbę rozmaitych obrazów Paryża, które tylko czekają na to, aby ozdobić wnętrza Waszych domów!

Wyświetlanie 1–54 z 120 wyników

Wyświetlanie 1–54 z 120 wyników

Obrazy z Paryżem to przykład tego, jak wiele wysiłku człowiek poświęca na uwiecznienie przepięknych chwil, złapanie ich, aby pozostały z nim na dłużej, niż krótki czas zwiedzania danego miejsca itp. Natomiast z Paryża bez wątpienia niemalże wycieka piękno, które szczególnie jest warte upamiętnienia, co potwierdzają tylko rozmaite fotografie oraz obrazy. Paryż na obrazach na płótnie ma mnóstwo twarzy i jeszcze więcej do zaoferowania pomieszczeniom, w których je umieścisz. Bez wątpienia jest to ciekawy sposób na zwieńczenie aranżacji, bez względu na to, w jakim stylu jest utrzymane dane pomieszczenie.

Symbole Paryża na obrazach na płótnie

Paryż jako jedno z największych i najbardziej popularnych miast świata ma wiele symboli, które są rozpoznawalne i bezpośrednio kojarzone z tym pięknym miastem. Wspomniana wcześniej Wieża Eiffla to tylko jeden z najbardziej popularnych symboli tego przepięknego miasta, który z chęcią był uwieczniony na przestrzeni lat, czy to na obrazach malowanych ręcznie, czy też na fotografiach. 

Równie znanymi oraz wspaniałymi symbolami są m.in. Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, Katedra Notre-Dame, czy też Luwr i Wersal. Wszystkie z tych symboli mają w sobie coś charakterystycznego, co przyciągało do siebie artystów z całego świata, a to przełożyło się na mnóstwo wspaniałych dzieł, także tych, które można zobaczyć. Obrazy na płótnie z symbolami Paryża to wyjątkowa galeria grafik, która charakteryzuje się pięknem, które przeniknie dzięki nim także do Twojego domu!

Paryż na obrazach na płótnie to przede wszystkim Wieża Eiffla

Nie bez powodu wspomnieliśmy o niej na samym początku, wiele osób już po wypowiedzeniu nazwy tego pięknego miasta, ma przed oczami właśnie krajobraz z Wieżą Eiffla. Jest to najbardziej charakterystyczny symbol tego miasta i próżno szukać w innych miejscach świata równie monumentalnej budowli. Ma ona charakter symboliczny i była podarunkiem od Stanów Zjednoczonych dla Francji, która miała przejąć rolę lidera w Europie. Chociaż historia wyraźnie pokazuje, że nie było to takie oczywiste, to z pewnością Paryż zyskał niebagatelną ozdobę, która ściąga rzesze turystów co roku do Francji, aby zobaczyć chociaż raz w życiu Wieżę Eiffla. 

Krajobrazy przedstawiające Pola Marsowe (kolejny symbol Paryża), nad którymi góruje oświetlona Wieża Eiffla to prawdziwa klasyka wśród krajobrazów. Sam Paryż nie bez przyczyny zyskał także przydomek miasta zakochanych. Nic zatem dziwnego, że tak często decydujemy się na ozdoby z nim związane w naszych domach. Ponadto Paryż na obrazach, może wnieść ogromną ilość piękna i idealnie wpasować się w niejedną aranżację. To z pewnością sprawi, że zrobi się m.in. przytulniej, co tylko podkreśla, dlaczego warto przynajmniej spróbować obrazów z Paryżem we własnych wnętrzach.