Twój koszyk
Kontakt z nami:   506 703 009

-20% na WSZYSTKO! Kod: RABAT20 + DARMOWA DOSTAWA DZIŚ!⏳

Dekoracje ścienne dla każdego!

W naszym sklepie możecie wybrać dekoracje ścienne wszelkiej maści, a także różnego rodzaju inne dodatki aranżacji wnętrz. Fototapety, tapety, obrazy, plakaty i naklejki tylko czekają na to, aby znaleźć się w Waszych mieszkaniach. Wszystkie są przygotowywane z myślą o Tobie i to Ty decydujesz o tym, jaki wzór graficzny lub zdjęcie chcesz zobaczyć na konkretnym typie produktu.

Zadbaj z nami o planetę!

Wiemy jak ważna jest nasza planeta, dlatego wszystkie produkty drukujemy z wykorzystaniem ekologicznej technologii druku HP Latex oraz ekologicznych tuszów firmy HP. Bez względu na to, jaki typ produktu wybierzesz i na jaki materiał się zdecydujesz – zawsze drukując dekoracje ścienne dla Ciebie, troszczymy się o Naszą planetę.

To Ty tu rządzisz i urządzisz!

Korzystając z naszej oferty otrzymujesz możliwie duże możliwości dostosowania produktów do swoich preferencji. Wybierz nie tylko materiał, wzór graficzny, czy też typ produktu. W przytulniej. rządzisz Ty, możesz zdecydować się także na wydruk np. fototapety z wykorzystaniem własnego zdjęcia. Decyzja należy do Ciebie – na pewno pięknie to urządzisz.

Więcej o nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się sklepem, który został stworzony z prawdziwej pasji

Pomysł stworzenia miejsca, w którym każda osoba będzie mogła sprawić, aby w jej domu stało się przytulniej, kiełkował przez długie lata. W końcu udało się go zrealizować i uruchomić Sklep Internetowy www.przytulniej.pl! Wierzymy, że uda nam się pomóc każdej osobie w aranżacji Waszych mieszkań, a dekoracje ścienne dostępne w naszym sklepie cieszyły oczy i duszę przez wiele lat.

Paulina
paulina

Dlaczego warto wybrać sklep internetowy przytulniej.pl?

Obraz Na Płótnie Ozdobne Słoneczniki

Ogromny wybór

Udostępniamy galerię grafik oraz zdjęć z wielomilionowymi pozycjami! Co więcej, zawsze możesz wgrać własne fotografię lub stworzone grafiki, aby cieszyć się z indywidualnej aranżacji.
Obraz Na Płótnie Widok Na Big Bena I Pałac Westministerski

Bezpieczeństwo

To co nas wyróżnia, to dbałość o detale - także w przypadku wysyłania zamówień na wskazany przez Ciebie adres. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo przesyłek, dlatego starannie przygotowujemy wszystkie wysyłki, aby w idealnym stanie trafiły do Ciebie.
Fototapeta Kwitnące Peonie

Ekologiczne rozwiązania

Na potrzeby wydruku wszystkich produktów w przytulniej.pl, wykorzystujemy ekologiczne i zaawansowane technologie druku HP Latex. Dzięki temu, nasze produkty są bezpieczne dla Ciebie i środowiska, nic nie tracąc ze swojej wysokiej jakości.
Jestem bardzo zadowolony z usług przytulniej – moje zamówienie zostało dostarczone w krótkim czasie, a myśl i troska, jaką wkładają w swoje produkty, naprawdę się wyróżniają. Poza tym ich wsparcie jest po prostu niesamowite!
Monika
Fantastyczny obraz kupiony jako prezent urodzinowy dla przyjaciółki. Obraz wygląda ekscytująco i wyjątkowo. Bardzo szybka dostawa. Kupię ponownie jako prezent i dla siebie!
Marta

Wiele pomysłów, aby w Twoim domu zrobiło się przytulniej!