Do kuchni

Kuchnia to wyjątkowe miejsce, gdzie spędza się czas na przygotowywanie posiłków, próbuje się nowych smaków, a w wielu domach i mieszkaniach także spożywa się jedzenie. To wszystko powoduje, że warto zadbać o odpowiedni wystrój tej części mieszkania. Apetyczny wygląd ścian, nuta kreatywności wspierająca gastronomiczne możliwości domowników, a także szczypta eleganckiego designu, aby wszystko ze sobą połączyć i aranżacja kuchni robiła piorunujące wrażenie na wszystkich. Brzmi jak coś, czego nie da się osiągnąć. Tymczasem, wszystko jest dużo prostsze, za sprawą tapet ściennych do kuchni.

Wyświetlanie 1–54 z 149 wyników

Wyświetlanie 1–54 z 149 wyników

Odpowiednio wybrana tapeta do kuchni pozwoli to wszystko osiągnąć, a jedyną trudnością będzie wybór właściwego wzoru, który będzie pasował do samej kuchni i pozostałych dodatków dekoracyjnych, mebli itp. Warto w tym miejscu także wspomnieć o tym, że nie trzeba się martwić o to, że tapeta w kuchni szybko się zabrudzi i przy pierwszej próbie umycia się zniszczy. Obecnie produkowane są także zmywalne tapety specjalnie do kuchni, aby bez problemu można było usunąć zabrudzenia powstałe m.in. podczas gotowania. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie, abyś przyjrzał się propozycjom wzorów tapetowych do kuchni, które przygotował dla Ciebie nasz zespół – zapoznaj się z nimi już teraz!

Tapeta na ścianie w kuchni? Teraz to jak najbardziej możliwe

Ogromna ilość wzorów, tematów i motywów tapet do kuchni na pewno Cię zainteresowała. Jednak wciąż nie jesteś przekonany do tego, czy jest to właściwy wybór? Trzeba przyznać, że jeszcze jakiś czas temu, tapety w kuchni były skazane na porażkę. Kuchnia to miejsce gdzie trudno jest nie zabrudzić powierzchni ścian, bez względu na to, jak bardzo się będzie na nie uważać. Na szczęście już od jakiegoś czasu, jest specjalny materiał, który pozwala spokojnie umieścić tapetę na ścianie w kuchni. Został on opracowany w taki sposób, aby tapeta nie straciła swoich walorów estetycznych, nawet pod wpływem mycia jej gąbką.

Tapety zmywalne na ścianę do kuchni otwierają zatem ogromną liczbę możliwości na potrzeby aranżacji tak ważnej przestrzeni w każdym mieszkaniu. Dzięki wykorzystanemu winylowi są one nie tylko trwałe, ale także odporne na zmywanie z nich różnego rodzaju zabrudzeń. Dzięki temu możesz cieszyć się estetycznym, ciekawym wzorem tapetowym nawet przez wiele lat. Będzie mógł on pobudzać Twoją gastronomiczną kreatywność, a jednocześnie nie sprawi Ci zawodu. Jeśli Twojej kuchni czegoś brakuje, to być może jest to właśnie odpowiednia tapeta ścienna, którą już teraz możesz zamówić w naszym sklepie.

Jakie są popularne tapety ścienne do kuchni?

Twoja kuchnia jest otwarta i widać ją np. z salonu? Jest w postaci aneksu kuchennego i chcesz, aby wyglądała nie tylko apetycznie i pobudzała kreatywność, ale także aby była modna i pasowała do ogólnego wystroju mieszkania? W tym ostatnim przypadku, trzeba zdać się już na swoje umiejętności, jednak w przypadku trendów wnętrzarskich, możemy Cię zainspirować. Zobacz jakiego rodzaju tapety kuchenne są ostatnio na topie, jeśli chodzi o popularność. 

  • Tapety z jedzeniem – odpowiednio dobrany motyw jedzenia na ścianie w kuchni to idealny pomysł na tapetę. Różnego rodzaju wzorów jest dość dużo, a każde z nich mogą zaskoczyć nie tylko Ciebie, ale także Twoich gości. To bez wątpienia ponadczasowy sposób na dekorację ścienną do kuchni, która może być modna, kreatywna, a także bez wątpienia apetyczna. Tapety z jedzeniem mogą być w ciekawy sposób także łączone z napisami, czy też wzorami graficznymi, co tylko jeszcze bardziej podkreśli charakter tego ważnego miejsca.
  • Tapety z napisem – lub napisami. To coraz popularniejszy zabieg w przypadku dekoracji ściennych do bardzo wielu pomieszczeń. Często występują słowa anglojęzyczne itp. Bez względu na to, czy będzie to jeden wielki napis, czy też kilka mniejszych i w kompozycji z ciekawymi motywami graficznymi, na pewno tapeta tego rodzaju idealnie sprawdzi się w kuchni. Warto także rozważyć tapetę z cytatem np. mistrza kuchni, który jest znany na całym świecie. Do wyboru, do koloru.
  • Tapeta 3D do kuchni – sam efekt głębi jest pożądany szczególnie w mniejszych pomieszczeniach, a przyznać trzeba, że kuchnie często nie są największymi pokojami w mieszkaniach. Z tego tytułu tapeta 3D sprawdzi się także w kuchni, a w tym przypadku można skorzystać z ogromnej różnorodności. Tapety 3D zazwyczaj kojarzy się z malowniczymi krajobrazami, jednak nie brakuje geometrycznych wzorów, a także motywów jedzenia, napisów, czy też popularnych coraz bardziej roślinnych. Ciekawa aranżacja z wykorzystaniem kwiatów lub liści może naprawdę się podobać.

Tapeta do kuchni to nieoczywiste rozwiązanie, które pozwoli się wyróżnić

Chociaż z tapetami w kuchni można się już coraz częściej spotkać, to wciąż w zdecydowanej większości mieszkań oraz domów, będą na ścianach obecne głównie płytki. Zatem za pomocą dekoracji ściennej można się w ciekawy sposób wyróżnić. Dla przykładu, w ostatnim czasie popularnym zabiegiem jest także wykorzystanie przypraw na tapecie, aby podkreślić, że dana przestrzeń jest przeznaczona do gotowania.

Co więcej, dzięki odpowiedniemu zmywalnemu materiałowi tapet do kuchni, nie ma obecnie przeciwwskazań, aby ich nie zastosować w aranżacji swojej przestrzeni. Zatem nie czekaj, a już teraz wybierz najbardziej modny wzór tapety do swojej kuchni, aby ją idealnie zaaranżować i cieszyć się jej estetycznym, nieoczywistym wyglądem nawet przez długie lata. W galerii grafik dostępnej w naszym sklepie, masz do wyboru ogrom różnego rodzaju pozycji, a część z nich na pewno pasuje do Twojej kuchni.