Obrazy

Zawieszenie obrazu na ścianie to prosty sposób, aby całkowicie odmienić dotychczasowy wygląd konkretnego wnętrza. Ta niepozorna zmiana, jeśli będzie odpowiednio przemyślana, pozwoli na wniesienie świeżości, wprowadzenie nowego klimatu lub podkreślenie stylistyki danego pomieszczenia lub całego mieszkania/biura. 

 

Wyświetlanie 1–54 z 4483 wyników

Wyświetlanie 1–54 z 4483 wyników

Co więcej, obecnie obrazy na płótnie są o wiele łatwiej dostępne, niż jeszcze kilkadziesiąt lat temu, dlatego też coraz więcej osób się na nie decyduje. Warto jednak pamiętać, aby wybierając obraz odpowiednio dopasować go do całej aranżacji mieszkania, biura, czy też innych pomieszczeń. Bez wątpienia pomocne może być utrzymanie obrazu oraz innych elementów aranżacji w określonej stylistyce, co jest możliwe m.in. dzięki ofercie naszego sklepu.

Jakie są dostępne style obrazów?

W naszym sklepie udostępniamy wielomilionową galerię zdjęć, spośród których możesz dowolnie wybierać, które z nich znajdzie się na płótnie w Twoim wnętrzu. Jednak jeśli potrzebujesz pomocy w doborze obrazu do stylistyki Twojego pomieszczenia, możesz zdać się na nasz sklep. Przygotowaliśmy podział grafik na kategorie, które odpowiadają określonym stylom. Jak prezentują się przygotowane przez nasz zespół stylistyki obrazów?

 • Abstrakcja;
 • Boho;
 • Impresjonizm;
 • Kubizm;
 • Marynistyka;
 • Nowoczesna;
 • Religijna;
 • Secesyjna;
 • Skandynawska;
 • Surrealizm;
 • Vintage.

To oczywiście tylko wybrane przez nasz zespół stylistyki obrazów, które chcieliśmy wyróżnić w naszym sklepie. Nie oznacza to, że w galerii grafik nie są dostępne inne pozycje. Gdyby interesowała Cię stylistyka, której nie widać na przedstawionej liście, zachęcamy do skorzystania z innych kategorii obrazów lub wpisania interesującej Cię frazy do wewnętrznej wyszukiwarki, dzięki czemu w prosty sposób znajdziesz wymarzony obraz. 

Co więcej, gdyby nasza wielomilionowa galeria grafik nie zawierała interesującego Cię obrazu, zawsze możesz wybrać własne zdjęcie i wgrać do naszego konfiguratora produktów, dzięki czemu dowolna grafika może zostać obrazem na płótnie w Twoim wnętrzu. To świetny sposób na podkreślenie własnej stylistyki dowolnego pomieszczenia.

Jakie są popularne stylistyki obrazów w ostatnim czasie?

Wiele osób poszukując najbardziej odpowiedniego dla siebie obrazu, a bardzo często kieruje się określoną stylistyką m.in. w aranżacji wnętrz. Co więcej, szuka się także ostatnich trendów w tej dziedzinie, aby znaleźć jakikolwiek punkt zaczepienia. Szczególnie gdy nie posiada się odpowiedniej wiedzy i doświadczenia w aranżacji wnętrz. 

Chociaż wydaje się to bardzo proste, to w rzeczywistości bardzo wiele od tego zależy, a m.in. nasze samopoczucie będzie zdecydowanie lepsze, gdy mieszkanie czy też przestrzeń biurowa, będą odpowiednio zaaranżowane. Nic zatem dziwnego, a w naszym sklepie zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przedstawiamy poniżej kilka przykładów popularnych stylów obrazów w ostatnim czasie.

Abstrakcja w stylistyce obrazów

Obrazy abstrakcyjne to od dłuższego czasu jeden z trendów, nie tylko w obrazach do wnętrz, ale także całej aranżacji. W ostatnim czasie szczególnie zyskują te obrazy, które posiadają dekoracje ze złotej farby. Chociaż połączenie złota i srebra również daje wymierne efekty. Warto także podkreślić, że odpowiedni abstrakcyjny obraz, idealnie wpasuje się do wnętrz utrzymanych także w stylistyce nowoczesnej, skandynawskiej oraz minimalistycznej, które także są niezwykle popularne w ostatnim czasie.

Minimalizm i nowoczesność

Te dwie stylistyki, chociaż nie zawsze są ze sobą połączone, to bardzo wiele osób je ze sobą utożsamia. Warto jednak pamiętać, że mogą się ze sobą świetnie uzupełniać. Stylizacje minimalistyczne wiele osób utożsamia z nowoczesnymi i na odwrót. Ponadto obrazy utrzymane w tych stylach, mogą być prawdziwą perłą w aranżacji każdej przestrzeni, a ich przykłady z naszej galerii grafik, tylko to potwierdzają.

Natura oraz zwierzęta

Wszelkiego rodzaju stylizacje związane z naturą, a także ze zwierzętami, również od dłuższego czasu są coraz bardziej doceniane we wszelkiego rodzaju aranżacjach. Natura oraz zwierzęta bardzo często występują w stylistyce skandynawskiej, która w ostatnim czasie jest bardzo popularna. W zależności od przedstawianych krajobrazów, roślin, czy zwierząt, obrazy tego typu można wkomponować w niemal każdą stylizację całych pomieszczeń. 

To tylko podkreśla elastyczność tego rodzaju stylu i fakt, że jest doceniany przez całe rzesze osób. Co więcej, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zawiesić na ścianie obraz ze swoim zwierzakiem lub wybrać własnoręcznie zrobione zdjęcie natury. To świetny sposób na podkreślenie indywidualności stylizacji całej aranżacji.

Stylistyka skandynawska – sprawdza się na obrazach?

Styl skandynawski w obrazach oraz całej aranżacji wnętrz został bardzo mocno doceniony na całym świecie. Nie bez znaczenia w tym przypadku pozostają olbrzymie sieci meblarskie, które pochodzą właśnie ze Skandynawii. 

Jednak warto zaznaczyć, że z uwagi na wysokie znaczenie obrazów w tym temacie, także ich stylistyka dopasowała się do całej aranżacji wnętrz w tym duchu. Jasne kolory oraz prostota są cechami charakterystycznymi, które idealnie łączą się z motywami marynistycznymi, czy też wspomnianymi wcześniej zwierzętami, naturą oraz abstrakcją.

Popularne stylizacje prosto z galerii sztuki

Coraz większe grono osób wybierając do swoich pomieszczeń obrazy na płótnie, decyduje się na nawiązania do najpopularniejszych nurtów w malarstwie. Chociaż część z nich utożsamiana jest np. z konkretnym mistrzem tej sztuki, to istnieje także wiele innych pozycji, wśród których można wyróżnić znacznie więcej obrazów, niż tylko reprodukcje wielkich mistrzów malarstwa. Jakie style obrazów warto szczególnie wyróżnić?

 • Abstrakcja;
 • Impresjonizm;
 • Kubizm;
 • Nowoczesność;
 • Surrealizm.

Warto oczywiście podkreślić, że to nie jedyne nurty malarstwa, których przykłady znajdują się w galerii obrazów naszego sklepu. Mogą być one jednak szczególnie inspirujące, gdy nie posiada się określonego celu wśród obrazów, które mogłyby zawisnąć na ścianie Twojego wnętrza. Tak naprawdę, możesz zdecydować się na dowolny styl obrazu, nawet gdy nie znajdziesz żadnej grafiki w naszym sklepie, możesz wgrać dowolne zdjęcie, które następnie wydrukujemy na płótnie lub specjalnym plakatowym papierze fotograficznym. Zatem wszystko zależy od Ciebie.