Jezioro

Spokój, cisza, przyjemna temperatura powietrza, cień padający na ciało i skrywający przed słońcem, a to wszystko okraszone spokojną, lekko kołysaną wiatrem, taflą jeziora. Tego rodzaju przepięknych krajobrazów nie brakuje, a wiele osób po prostu zauroczyły i gdy tylko nadarzy się okazja, chcą skorzystać z powrotu nad swoje ulubione jezioro, aby wypocząć i odciąć się na chwilę od otaczającego świata. Jednak teraz, aby to wszystko poczuć, nie musisz wyjeżdżać ze swojego domu! Wystarczy zdecydować się na obraz z jeziorem, który z odrobiną wyobraźni, da Ci to wszystko na co dzień! Z resztą, lepiej przekonać się o tym na własne oczy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 50

Wyświetlanie wszystkich wyników: 50

Bez dwóch zdań, jeziora mają w sobie pewną tajemnice, którą pokochało wiele osób. Tym właśnie odznaczają się obrazy przedstawiające jeziora z przepięknymi krajobrazami. Różnego rodzaju widoków jest mnóstwo, a dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać najbardziej odpowiadający nam obraz, aby mógł dopełnić aranżacji w naszym salonie, przedpokoju, sypialni, czy gdziekolwiek indziej, gdzie tylko będziemy chcieli.

Malownicze obrazy – jezioro z krajobrazami górskimi, leśnymi itp.

Obrazy na płótnie mają to do siebie, że świetnie sprawdzają się w aranżacji wnętrz, jako dekorację ścienne, które potrafią całkowicie odmienić dotychczasowy wystrój danego pomieszczenia. Wszystko z uwagi na swoje tajemnicze piękno, które wprowadzają wszędzie tam, gdzie tylko się pojawią. Jeziora w obrazach na płótnie potrafią przywoływać miłe i dobre wspomnienia, które spędzono w ich okolicy lub nawet bezpośrednio nad danym jeziorem. 

Wszystko zależy od tego, gdzie lubimy wypoczywać, jednak z pewnością warto zdecydować się na tego typu dekoracje ścienną, która jest po prostu gustownym sposobem, na przyozdobienie swoich ścian. Co więcej, w zależności od tego, jakie mamy indywidualne upodobania oraz w jakim stylu zaaranżowane jest wnętrze, gdzie chcemy umieścić obraz z jeziorem, można zdecydować się na inną kolorystykę, krajobraz, czy też sposób wykonania obrazu. W tym ostatnim przypadku, możliwości jest mnóstwo!

Obrazy z jeziorem – imitujące stare fotografie, malowane akwarelą, czy też wysokiej jakości nowoczesne zdjęcie?

Do Twojej dyspozycji jest mnóstwo różnego rodzaju grafik, które w mniej lub bardziej bezpośredni sposób będą pasować do określonych wnętrz. Nie brakuje krajobrazów z jeziorem w roli głównej, które imitują ręczne dzieło malarstwa akwarelowego, starą fotografię utrzymaną w kolorze sepii lub czarno-białą itp. Oczywiście zawsze można zdecydować się na wysokiej jakości nowoczesną fotografię, która będzie miała za zadanie przede wszystkim przekazać jak najwięcej piękna danej scenerii. 

W zależności od tego, jaką formę obrazu z jeziorem wybierzesz, będzie on utrzymywany w nieco innej kolorystyce, a to sprawi, że mniej lub bardziej będzie pasować do różnych aranżacji utrzymanych w różnych stylach. Retro, vintage? Spróbuj z obrazami imitującymi stare fotografie. Styl skandynawski przyjmie mało jaskrawe barwy i dobrze odwzorowane detale, a sama natura, która jest oczywista w tego typu obrazach, idealnie pasuje do tego stylu aranżacji wnętrz. To tylko oczywiście przykłady, nie bój się eksperymentować i zdać się na swój gust! W końcu chodzi o to, aby to w Twoim mieszkaniu stało się przytulniej!