Fototapety 3D

W ostatnim czasie fototapety 3D na ściany wciąż zyskują na popularności i coraz więcej osób się do nich przekonuje, wyrażając chęć posiadania ich we własnych wnętrzach. Jest to bez wątpienia jedna z lepiej prezentujących się kompozycji fototapetowych, która tak naprawdę może dopasować się do każdej stylistyki. Wszystko z uwagi na fakt, że obecnie fototapety 3D przedstawiają praktycznie wszystkie możliwe motywy i tematy. To bardzo wielu popularnych wzorów po prostu dodaje się efekt trójwymiaru, aby dodać “efektu wow” danej fototapecie.

Wyświetlanie 1–54 z 70 wyników

Wyświetlanie 1–54 z 70 wyników

To także popularne rozwiązanie z uwagi na fakt, że fototapety 3D są w stanie optycznie powiększyć przestrzeń, a także w niektórych przypadkach ją zmniejszyć, podwyższyć, czy też obniżyć itp. Szeroki wachlarz możliwości jakie dają fototapety 3D po prostu przekłada się na ich szeroką powszechność i fakt, że spotkać się z nimi można już coraz częściej w różnego rodzaju miejscach. Czy to w przestrzeni publicznej, firmowej, czy też w domach znajomych. To powoduje, że wiele osób zastanawia się, jaka fototapeta 3D nadawałaby się do ich wnętrz. W naszym sklepie dostępny jest ich szeroki wybór i na pewno uda się znaleźć interesującą pozycję.

Uniwersalizm fototapet 3D

Najbardziej klasycznym przykładem zastosowania fototapet 3D jest optyczne powiększenie niewielkiego pomieszczenia, np. przedpokoju, salonu, czy też sypialni. Efekty często są oszałamiające, jednak nie są to jedyne rozwiązania, jakie są w stanie zapewnić tego rodzaju wzory. Uniwersalne fototapety 3D nadają się do wszystkich pomieszczeń, bez względu na to w jakim stylu są zaaranżowane, czy też na ich rozmiar. Wszystko z uwagi na fakt, że fototapety 3D przedstawiają różnego rodzaju rzeczy, towarzyszą im różne tematyki oraz motywy, a efekt trójwymiaru podkreśla tylko perspektywę, nadając pomieszczeniu głębi.

Bez względu na to, jaka kolorystyka dominuje w Twoim mieszkaniu lub biurze, na pewno uda się dobrać do tego odpowiednią fototapetę 3D, która nada bardziej oszałamiającego widoku całej aranżacji. To właśnie z uwagi na uniwersalizm tego rodzaju fototapet, są one aż tak popularne. 

Jednak na ich powszechność ma jeszcze wpływ fakt, że obecnie modne są wszelkiego rodzaju stylizacje związane z minimalizmem, nowoczesnością, abstrakcją, a także motywy skandynawskie, śródziemnomorskie itp. Natomiast fototapety 3D przedstawiające naturę, wyselekcjonowane figury geometryczne, a także ciekawe krajobrazy, idealnie wpasowują się we wszystkie modne style aranżacyjne. To tylko dodatkowo podbija popularność fototapet 3D, a także pozwala zastanowić się, jakiego rodzaju wzory sprawdzą się także w Twoim mieszkaniu.

Popularne rodzaje fototapet 3D

Pomimo ogromnej uniwersalności fototapet 3D, można wyróżnić pewne ich rodzaje, które szczególnie często sprawdzają się w poszczególnych sytuacjach. To zestawienie może okazać się niezwykle inspirujące, a także pokaże w jakim kierunku można pójść przygotowując własne mieszkanie, na przyjęcie fototapety 3D w modnym wydaniu. Zatem jakiego rodzaju wzory są w ostatnim czasie szczególnie chętnie wybierane?

  • Geometryczne fototapety 3D – wszelkiego rodzaju geometryczne motywy są idealne, aby nadać fototapecie trójwymiarowego efektu. Zarówno te podkreślające porządek, jak i nieco bardziej abstrakcyjne kompozycje idealnie sprawdzają się np. do nowocześnie urządzonych salonów. Szczególnie warto się na nie zdecydować, gdy niewielkim kosztem chce się całkowicie odmienić dotychczasowy wystrój.
  • Krajobrazy 3D na fototapecie – zapierające dech w piersiach krajobrazy to świetny pomysł na aranżację praktycznie każdego pomieszczenia. W galerii obrazów dostępnej w naszym sklepie nie brakuje świetny fototapet 3D przedstawiających niesamowite krajobrazy. Jednak gdyby okazały się one niewystarczające, zawsze możesz wykorzystać własną galerię zdjęć np. z ostatnich rodzinnych wakacji. Uwiecznienie pięknego widoku na telefonie, może znaleźć się teraz na Twojej ścianie np. w przedpokoju, salonie, czy też sypialni. Wyjątkowo piękna perspektywa, prawda?
  • Panoramy miast – wszelkiego rodzaju motywy miejskie oraz grafiki i zdjęcia przedstawiające najpiękniejsze dzieła architektury, również pozwalają na uzyskanie efektu głębi dzięki wykorzystaniu trójwymiarowości. Fototapety 3D zawierające miasta świetnie wkomponują się we wszelkiego rodzaju nowoczesne i industrialne stylizacje, jednak w zależności od kolorów, a także miasta – mogą także odnaleźć się w znacznie cieplejszych klimatach. Wiele zależy od tego, w jakim stylu będzie utrzymana sama fototapeta 3D.

Te przykłady pokazują to, jak bardzo uniwersalne są fototapety 3D i w jak wielu sytuacjach można z nich skorzystać na potrzeby własnych pomieszczeń. Podkreślając fakt, że tego rodzaju wzory są w ostatnim czasie niezwykle popularne, jest to świetne rozwiązanie do nadania większej elegancji, szyku oraz mody do własnego wnętrza. Co więcej, nawet gdy nie planuje się generalnego remontu, fototapeta 3D pozwoli całkowicie odmienić dowolne pomieszczenie i to przy niewielkim nakładzie finansowym. To powoduje, że naprawdę warto tego spróbować we własnym mieszkaniu.

Fototapety z efektem głębi jako trend wnętrzarski

Fototapety 3D potrafią nadać prawdziwej głębi nawet w niewielkich pomieszczeniach. To bez wątpienia ich ogromna zaleta, która przekonuje do nich coraz większe ilości osób. Optycznie powiększone salony, kuchnie, przedpokoje, łazienki, to wszystko może być możliwe w bardzo prosty sposób właśnie dzięki fototapetom 3D. Wykorzystując ich efektowność można wnieść powiew świeżości, który zostanie zapamiętany na długo. To wszystko powoduje, że bez wątpienia efekt głębi na długie lata wpisał się we wnętrzarskie trendy.

Natomiast gdy szukasz znacznie bardziej oryginalnej aranżacji dla swoich wnętrz, zawsze możesz wykorzystać własne zdjęcia i grafiki, które uwieczniają perspektywę i dodadzą głębi w wybranym przez Ciebie pomieszczeniu. Wystarczy, że skorzystasz z oferty naszego sklepu i prześlesz własną grafikę, wybierzesz materiał fototapety, rozmiar, a my następnie ją dla Ciebie wydrukujemy i dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres. To wspaniały pomysł na indywidualną oraz oryginalną kompozycję aranżacyjną dla własnych wnętrz, a końcowy efekt i zadowolenie, na pewno są warte spróbowania.